Bojaner 2 st Kina
2017-06-07
467323
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJANER, 2 st, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger med motiv av fåglar, en med lock, höjd 17,5- 21,5 (med lock).
En med ej tillhörande lock, nagg