Salvador Dali La Rose
2017-06-07
467320
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SALVADOR DALI (1904-1989): La Rose (Dream), torrnål med tryckt kolorering, 1976-77, signerad och numrerad 1/200. Tryckt på Japan papper, 37x51 cm, bladstorlek 56,5x77 cm