Charles Sjöholm oljemålning
2017-06-07
467319
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Kvinnoporträtt, signerad C Sjöholm, olja på duk, 60 x 42 cm