Ampel Karl Johanstil
2017-06-07
467302
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AMPEL, plåt samt mässing, Karl Johanstil, 1800-tal, för 6 ljus, invändigt elekrifierad, höjd ca 63 cm, diameter ca 50 cm
borrad för el, slitage