Fat Qianlong
2017-06-07
467300
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, 1 par, Kina, Qianlong (1736-1795), underglasyr blått, ca 31x25 cm
krackeleringar, ett fat med lagning