Kandelabrar 1 par
2017-06-06
467255
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, för 4 ljus vardera, 1900-tal, förgylld metall och sten, höjd ca 76 cm
En lagad stensockel