Bert Johnny NIlsson färglitografi
2017-06-06
467246
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Får i en Duchesse Brisée, signerad B,Johnny Nilsson,173/200, färglitografi, bladmått ca 57x76 cm