Constance Lady Wenlock akvarell
2017-06-06
467234
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CONSTANCE Lady WENLOCK (1852-1932): Höstskog med fasaner, akvarell på pappannå, signerad och daterad C Wenlock 1916 1925, 70x50 cm