Plåtburkar
2017-06-06
467208
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PLÅTBURKAR, 50 st, litograferade, 1900-tal, varierande format
Delvis med slitage/skador