Pierre Olofsson
2017-06-06
467166
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 289/360, färglitografi, bladmått ca 29x20 cm