James Coignard glas
2017-06-06
467146
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Figur, signerad J Coignard, glas, undertill märkt Constantini 1/1 1974, Fucina Angeli Venezia, höjd ca 42 cm
Lagning