Erland Cullberg oljemålning
2017-06-06
467111
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Ansikten, monogramsignerad EC, olja på pannå, ca 63x52 cm