Taklampa 1950-tal
2017-06-05
467023
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, lackerad metall, 1950-tal, 12 glödlampshållare, höjd ca 100, diameter 50 cm
Visst slitage