Marc Chagall färglitografi
2017-06-04
466967
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARC CHAGALL (1887-1985), "Paradis´´, osignerad, färglitografi från 1960, ca 34x25 cm
LITTERATUR: Mourlot 232