Yrjö Edelmann färglitografi
2017-06-04
466957
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelman, 67/150 färglitografi, ca 56x42 cm