Georges Braque litografi
2017-06-04
466952
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Soleil et lune II", monogramsignerad i plåten, från 1959, färglitografi, ca 23x9 cm
Ref , Maeght nr 1035