Orientmatta Täbriz
2017-06-04
466897
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Mahal, signerad, ca 330x235 cm
Stälvis hårt slitage