Pelarbord
2017-06-04
466884
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PELARBORD, 1800-tal, mahogny, skuren dekor, höjd ca 75, diameter 102 cm
Slitage, möjligen senare skiva, spricka