Johan Fredrik Isberg Vasastan
2017-06-20
466834
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): (5 st) "vid Roslagstorg", "Ivarssons gränd vid Roslagstorg", "Jutas backe", "Regeringsgatan No 105-107", "vid Perlstickargränd", monogramsignerade, akvarell, ca
10,5x15,5 resp 15,5x10,5 cm,
Läs mer