Björn Weckström armring akrylplast Special Smycken
2017-06-18
466833
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BJÖRN WECKSTRÖM, öppen armring, sterlingsilver, akrylplast, Lapponia, Finland 1974, innerdiameter ca 5-6 cm, vikt ca 30,9 g, originalpåse medföljer
Bruksslitage, akrylplats med smärre repor