Asea bordslampa
2017-06-04
466832
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASEA, skrivbordslampa / bordslampa, 1950-tal, grönlackerad, höjd ca 55 cm
Bruksslitage.