Bordslampa 1900-tal
2017-06-04
466830
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, empirestil, stomme i mässing, grön höjd och sänkbar skärm ca 34 cm
Slitage.