Hanau bordslampa
2017-06-04
466759
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HANAU, bordslampa "SR300M", funkis, 1930-tal, bakelit och plåt, ombyggd från sollampa till vanligt belysning, höjd ca 68 cm
Bruksslitage