Fodral 1800-talets slut
2017-06-03
466750
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FODRAL, 1800-talets slut, skuren dekor av ryttare i skoglandskap, invändigt med fack, ca 15x7,5 cm
Slitage, smärre skador