Assietter i grön glasmassa
2017-06-03
466722
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASSIETTER, 11 st, troligen Reijmyre, grön glasmassa, troligen inköpta på Firma Svenskt Tenn
slitage, smärre repor