Elis Ryberg färglitografi
2017-06-03
466718
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): Södermalm, signerad Elis Ryberg, färglitografi, ca 38x46 cm