Madeleine Pyk färglitografi
2017-06-03
466717
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad 1072/5000, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm