Brickbord
2017-06-03
466669
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRICKBORD, jugend, tidigt 1900-tal, björk, lös bricka, hopfällbar benställning, ca höjd 75, 85x55 cm
Visst slitage