Roald Hansen oljemålning
2017-06-12
466663
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROALD HANSEN (född 1938), trädgårdsstilleben, monogramsignerad RH, olja på duk, ca 40x30 cm