Johan Fredrik Isberg Stockholm Operan och Slottet
Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): Gustav Adolfs torg med Gamla Operan och Stockholms slott monogramsignerad, akvarell, ca 10,5x15,5 cm,
Läs mer
466658
2017-06-20