Lisa Rinnevuo färglitografi
2017-06-03
466656
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): Figurkomposition, signerad Lisa Rinnevuo, 109/195, färglitografi, ca 60x42 cm