Andreas Lundberg Sfär
2017-06-03
466654
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Sfär, monogramsignerad AL, numrerad 51/90, digital print, ca 48x48 cm