Piedestal gustaviansk stil
2017-06-04
466649
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PIEDESTAL, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålad och förgylld, höjd 124, foten diameter 49 cm