Figurscen oljemålning
2017-06-03
466604
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Figurscen från Venedig, bär otydlig signatur och daterad 1888, olja på duk, 61,5x51 cm
Krackeleringar