Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-06-02
466560
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRUSOVANI (Ryssland, 1900-tal): Bordstilleben, olja på duk, signerad samt daterad a tergo, 120x70 cm