Oidentifierad konstnär England 1800-tal
2017-06-02
466558
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Landskapsmotiv med jägare, olja på duk, ca 55x69 cm
Mindre dukskador