Karl Axel Pehrson färglitografi
2017-06-02
466554
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson, 124/385 resp 152/385, färglitografi, bildyta ca 27x35 resp 34x28,5 cm