P G Thelander estning
2017-06-02
466474
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
P G THELANDER (född 1936): Komposition med man och kvinna, signerad P G Thelander, numrerad 89/100, handkolorerad etsning, ca 130 x 80 cm
Passeparpout med fläck,