Skulptur Bertil Vallien Kosta
2017-06-05
466473
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta, glasblock med dekor av ansikte, monterat i metallställ, signerad B Vallien, diameter ca 34 cm, höjd inkl ställ ca 41 cm
Baksida med lagad spricka, nagg