Takarmatur 1960-tal
2017-06-02
466438
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKARMATUR, 1960-tal, 4-armad, stomme i mässing, kupor i opalinglas, höjd ca 162, diameter 60 cm
En kupa med nedre kantnagg o spricka, en kupa med mindre nedre nagg, obetydliga mindre nagg