Vas Berndt Friberg
2017-06-02
466408
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, stengods, oxblodsfärgad glasyr, signerad Friberg Studiohand, årsbokstav L (1970), höjd ca 19 cm
Flertal fotringsnagg