Roland Svensson färglitografi
2017-06-02
466393
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Roland S -92, 198/290, färglitografi, ca 30x45 cm