Roland Svensson färglitografi
2017-06-02
466391
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Svenska Högarnas fyrplats", signerad Roland S, PT, färglitografi, ca 30x45 cm