Oidentifierad konstnär 1800-tal
2017-06-01
466369
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figur i lanskap, olja på duk ca 61x45 cm
Uppfodrad på pannå