Vaser 1 par med imaridekor
2017-06-03
466367
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Japan, 18/1900-tal, imaridekor, höjd ca 26 cm
Skador och lagningar