Fritz Hansen stolar och bord
2017-06-02
466338
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRITZ HANSEN, stolar, 2 st, "Cafe Chair", BORD , metall, stolarna delvis klädda med rågummi, etikettmärkta "Fritz Hansen 1986", sitthöjd ca 43 cm, bordets höjd ca 70, diameter 56 cm
Ytskador, slitage