Makode Linde
2017-06-02
466325
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MAKODE LINDE (född 1983): "6:an", signerad och numrerad Makode 26/35, färglitografi, bladmått ca 64x85 cm