Safirer lösa
2017-06-04
466308
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SAFIRKULOR, lösa, blå, ca 0,1-0,25 mm, vikt ca 130 g
PROVENIENS
Äldre lager omkr. 1960
Skador