Pärlor lösa
2017-06-04
466304
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PÄRLOR, bl. a. amerikanska flodpärlor, olika storlekar, färger och form samt odlade halvpärlor, vikt halvpärlor ca 70 g och övriga ca 20 g
PROVENIENS
Äldre lager omkr. 1960
Skador