Golvlampa teak
2017-06-01
466268
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, brickmärkt "Armaturhantverk Göteborg typ 149", teak och mässing, höj och sänkbar
Bruksslitage